Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
XHAKETE TIRO ADIDAS
Kodi DTU62
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
XHAKETË ME STIL MINIMALIST PËR TË MBAJTUR NGROHTË MUAJT E FTOHTË
{{option.title}}

Kjo xhaketë adidas Tiro ka një dizajn të thjeshtë lehtësisht të kombinueshëm, ideal për të të mbështetur gjatë muajve të ftohtë. Është krijuar prej materiali që ka pambuk në përbërje dhe ndihet e butë dhe ka jakë të lartë që të mbash larg të ftohtin. Në xhepat me zinxhir mund të mbash të sigurta telefonin dhe kartat. 3 shiritat me të njëjtën ngjyrë dhe logoja fosforeshente adidas Badge of Sport i japin një prekje minimaliste elegante.

Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, me të paktën 70% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Zinxhir i plotë me jakë të lartë
  • 70% poliestër e ricikluar, 30% pambuk
  • Xhepa para me zinxhir
  • Fund dhe mëngë elastike
  • Detaje fosforeshente

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo