Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE BASKETBOLLI TRAE UNLIMITED ADIDAS
Kodi LRI19
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE BASKETBOLLI TË LEHTA DHE STIL
{{option.title}}

Kur shokët e tij të ekipit kanë nevojë për të, Trae Young është gjithmonë atje për të kaluar topin. Kur loja bëhet më intensive, është gati të gjuajë. Me këto atlete ikonike basketbolli adidas, stilin e tij dinamik të lojës mund ta bësh tëndin. Amortizimi Bounce ndihet i lehtë dhe me kthim të mirë energjie në fushë, ndërsa sholla e jashtme gomë me kapje të mirë të mbështet ndryshimet e drejtimit apo iniciativat e shpejta. 

Specifikime

  • Mbyllen me lidhëse
  • Pjesa e sipërme tekstil
  • Shollë e mesme Bounce
  • Veshje e brendshme tekstil
  • Shollë e jashtme gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo