Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME MENGE TE SHKURTRA BLUV ADIDAS
Kodi ECJ95
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË ME PRERJE TË SHKURTËR PËR VAJZA TEJET STIL
{{option.title}}

Ditët e ngrohta, me fllad janë edhe më të këndshme. Kjo bluzë adidas junior me prerje të shkurtër mbi bel ka një stampim adidas tejet ekspresiv dhe është perfekte kur dilni në përditshmëri. Pambuku i butë dhe prerja e gjerë garantojnë komoditet të vazhdueshëm ndërsa falë stampimit të pazakontë do vini në pah një stil të guximshëm në outfitet tuaja.

Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.

Specifikime

  • Prerje e gjerë
  • 100% pambuk

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo