Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE GJATA TIRO ADIDAS
Kodi DTU63
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA TË BUTA, TË LEHTA DHE STIL
{{option.title}}

Vish këto pantallona adidas kur do ta kalosh ditën plotësisht komod ditët e gjata dhe mbrëmjet e freskëta. Janë krijuar prej materiali që ka pambuk në përbërje që ndihet i butë dhe fleksibël për të lëvizur lirisht.
Zinxhirat në pjesën e kyçeve të lejojnë të personalizosh përshtatjen, kur vesh atlete apo çizme, sipas rastit. Logoja fosforeshente adidas Badge of Sport plotëson look-un.

Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, me të paktën 70% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Bel elastik me lidhëse
  • 70% poliestër e ricikluar, 30% pambuk
  • Bel i mesëm
  • Xhepa para me zinxhir
  • Zinxhira në pjesën e kyçeve
  • Detaje fosforeshente

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo